reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

dostupná pujčka splátky

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 99 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Půjčka pro podnikatele |

Jsme si vědomi toho, že mohou nastat situace, kdy bude ovlivněna vaše schopnost půjčku splatit včas. V případě, že nebudete schopni dodržet termín splátky, spojte se s naším zákaznickým servisem na telefonním čísle 222 209 011 a.

Fitnes Angels Rakovnik

Využijte dnešní akci i Vy! Stačí vyplnit nezávaznou žádost a ozve se Vám operátor call Centra. Zeptejte se, zda nějaká akce aktuálně probíhá a

Pujcky od ceske sporitelny - Online půjčka - Peníze ihned

Z každé splátky vám vrátíme Díký online formuláři je dostupná pro pujčka od česke spořitelny kalkulačka stoprocentní půjčka ihned na

iCredit - Produkt

Kdybyste Naléhavě Potřebovali Peníze, Jaké Půjčce Byste Dali Přednost?. Osobní výběr výše splátek. Dostupná půjčka, o které žádáte pouze prostřednictvím občanského průkazu.. - týdenní splátky Více informaci

Solus - seznam dlužníků k nahlédnutí zdarma a výmaz

Možná jste již o společnosti Solus slyšeli. Jedná se o zájmové sdružení právnických osob a poskytuje centrální registr dlužníků, ať se jedná o

Okamžitá půjčka pro nezaměstnané - První rychlá půjčka

Vyšší či opakované rychlé půjčky zákazník splácí v týdenním režimu předem stanovené splátky přímo obchodnímu zástupci.

inzerce inzeráty zdarma bez registrace Hromadná

SOUKROMÁ NEBANKOVNÍ PŮJČKA 737 805 824 Nabízíme Vám velmi jednoduchou rychle dostupnou půjčku přímo z vlastních zdrojů. Nabízíme : rychlost, dostupnost, individuální přístup, měsíční splátky, možnost doplacení ZDARMA.

Era půjčka - Popis produktu | Era jednoduše

Sjednejte si Era půjčku právě nyní a od poloviny splácení nebudete platit žádné úroky! Sníží se vám tak měsíční splátka a vy ušetříte.. Bezplatně můžete kdykoliv splatit část nebo třeba celou půjčku. pro 31. – 60. splátku 0 % p. a.,

XS půjčka - rychlá a dostupná půjčka

Při půjčce 6 000 Kč na 12 týdnů budete každý týden splácet 591 Kč (poslední týden jen 581 Kč), celkem tedy zaplatíte 7 082 Kč. Tato. XS půjčka je dostupná všem občanům České republiky, kteří dosáhli věku 18 let. K

Help finance půjčky - Rychlé půjčky do 5.000 Kč pro vás

Pujcky na materskou půjčky novinky pujčka na směnku zlín peněžní půjčky rychla pujcka online. Havířov. Ohlas na bezva půjčky cz

Peníze pro vás s půjčkou od nás

Bezúčelové půjčky pro zaměstnance, důchodce, živnostníky i podnikatele.. Nepůjčí Vám peníze jinde? Půjčíme Vám peníze my!. Nemůžete sehnat půjčku, zkuste si požádat o půjčku u nás!. Měsíční splátky lze rozložit až na 48 měsíců.

Půjčky do 24h :: Nebankovn

podmínek – nízké splátky, nízký úrok. Půjčka je dostupná všem ( Jasné podmínky – Jasná smlouva ) Žádost vyřídíme okamžitě peníze čerpáte podpisem smlouvy o půjčce. Půjčte si na cokoli vyplacení

Půjčka přes sms - Rychlá Půjčka, Peníze do 15 minut na

Pujčka na mateřske do rukou pujcka na ruku bez solusu teplicd okamžitá půjčka pro dlužníky na md studentske pujcky bezpečná .