reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

která banka je nejvýhodnější půjčky

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 96 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Vybrat nejvýhodnější bankovní účet je kumšt. Šest kroků

Aby vám banka mohla doporučit optimální balíček, poskytněte ji přesné informace o svých bankovních transakcích, které jste si pro tento případ připravili.

Která délka fixace je nejlepší |

Podzimní dny nejsou pouze o sychravém počasí, brzkého stmívání a trvale pochmurné nálady. Náladu vám pomohou zlepšit banky a jejich již tradiční hypodny. Jako každým rokem touto dobou vyhlašují banky nejrůznější akce na podporu.

nejvýhodnější hypoteka

Hypotéka kalkulačka (Praha, Vinohrady) • makléři vyjednají u bank ty nejvýhodnější podmínky hypotéky a poradí s refinancováním hypotéky.Potřebujete refinancovat hypotéku?. a pro mnohé je tak složité se v nich vůbec.

PŮJČKY ONLINE - Půjčky bez registru, Rychlá půjčka

Půjčka online snadno, půjčky bez registru. Vyzkoušejte si hned teď nejsnadnější způsob vyřízení půjčky online. Stačí si jednoduše zvolit tu, která

Internet banka

Hypotéka je dnes poměrně oblíbeným produktem, který se využívá pochopitelně hlavně v případě shánění nového bydlení. Využít jde spousty nabídek

Nebankovní hypotéky

Jsme spolehlivá česká společnost, která operuje pouze s českým kapitálem. Poskytujeme americké nebankovní hypotéky se splatností 1 až 30 let.

Rychlá půjčka do 24 hodin -

Rychlé vyřízení půjčky. S manželkou jsme se rozhodli zrekonstruovat náš byt, a tak začalo hledání vhodné půjčky. Nevydělávám bohuže l miliony a žena je na mateřské dovolené. Naše banka nám žádost o refinancování zamítla. Hledal

Izerce půjček zdarma -

Jaké jsou možnosti půjčky od soukromých osob Náš server má za cíl umožnit soukromým osobám nabízet a poptávat půjčky. Mnohdy soukromé osoby mají

ČSOB |

ČSOB. Československá obchodní banka, a.s. (ČSOB banka - www. .cz) existuje od roku 1964, kdy ji založil stát. Během privatizace v roce 1999 se jejím

Půjčky online |

Při výběru úvěru je možné si zvolit jednotlivá kritéria, jako například dobu splatnosti, účel využití nebo způsob čerpání a samozřejmě požadovanou výši půjčky. Podle zvolené výše půjčky a délky doby splatnosti se mění výše úrokové.

Půjčka - bezúčelový úvěr | ZUNO

Garantujeme vám nejvýhodnější nabídku online půjčky. Máte schválenou nabídku od jiné instituce? Když se nám ji nepodaří překonat, dáme vám 2 000 Kč.

Hypotéky, půjčky, investice, pojištění, srovnání | Osobní

hypotéky, půjčky, pojištění, důchod Chcete ušetřit? Porovnejte si během minuty nabídku finančních produktů z celého trhu

Nejvýhodnější půjčka na trhu je od Zuno - diskuse

Každý hledá co nejvýhodnější půjčku na českém trhu. Podle některých internetových srovnání je to právě půjčky od Zuno bank, jež vyhrála v "nezávislých" testech zaměřených na tuzemské spotřebitele. Do. se obávat exekucí a

Jaké zajištění úvěru banky požadují?

Jedná se o hypoteční úvěr, u kterého banka nezkoumá, na co klient poskytnutou půjčku použije. Americká hypotéka je určena pro fyzické osoby.

Vyberte půjčku, která bude plně vyhovovat vašim potřebám

Půjčky jsou dnes běžnou součástí našich životů a podle posledních průzkumů si půjčuje více než 75 procent obyvatel vaší země. Pokud i vy hledáte tu nejvýhodnější a nejlepší, je třeba si nejprve ujasnit, k čemu ji potřebujete, a jak jste.

Půjčka, která vrací peníze zpět - nabízím, České Budějovice

Potřebujete půjčku? Jsme nebankovní společnost, která odměňuje své klienty věrnostními programy. V. bance Vám již nepůjčí zkuste to u nás. Neplatíte žádné poplatky za zprostředkování, nemusíte u nás zakládat účet. Jste

Nejvýhodnější nebankovní půjčka - Diskuze

Přečtěte si rady a zkušenosti na téma nejvýhodnější nebankovní půjčka. Si. Cituji Mia_Sofia: že ti hypo zamítli u KB - u té je známo, že půjčovat moc nechce nebo lépe řečeno má vysoké nároky. Zkusila

Bankovní půjčky

Nabídka bankovních půjček, srovnejte si parametry a náklady a vyberte si nejvýhodnější bankovní půjčku na trhu!