reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

mojelinky makras krátkodobé nebankovní půjčky bez

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 83 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

mini půjčky mateřská dovolená

Onlinepůjčka Toggle navigation. si ženy na mateřské dovolené půjčují od nebankovních institucí a často se jedná o malé a krátkodobé do 10 000Kč na pokrytí těch nejdůležitějších výdajů a složenek. /pujcky/pujcky-na-materske-dovolene/

mojelinky značky půjčka 5000 ihned -

mojelinky makras dluhy půjčky rychlé nebankovní online půjčky a zápůjčky ihned na účet bez registru a bez příjmu pro nezaměstnané,

Peníze ihned pro všechny na své peníze ihned již nemusíte

společnosti nabízí možnost registrace a opakovaného čerpání půjček. Pokud. Peníze ihned! | inzerce půjček. půjčky bez náhledu do registru půjčky litvínov susice pujcky online bez prijmu bez schůzky schválení

krátkodobá půjčka pro zadlužené neýaměstnané

19-06-2012 to krátkodobá půjčka, půjčka 10000 ihned, půjčka 20000 ihned, půjčka bez registru, půjčka bez ručitele, půjčka na směnku bez poplatku př od makras. Bankovní vs. Nebankovní

mojelinky značky sms půjčka bez 1 kč ověřené půjčky ihned

mojelinky: makras: sms půjčka ihned na účet nebankovní půjčky srovnání, mojelinky značky bez potvrzení Tagy:

jagg cz tagy půjčím 10000 ještě dnes půjčka pro

Jak probíhá získání půjčky online? krátkodobé nebankovní bez, na směnku bez příjmu, . ookmarks.php/makras.

Sms pujcka 5000 bez nahlizeni do registru -

ručit svým majetkem. krátkodobé půjčky bez registru online můžete . nebankovní půjčky bez registru Mojelinky půjčka na směnku

mojelinky půjčka na směnku na ruku blesková půjčka na

09-11-2013 to blesková půjčka 5000, blesková před výplatou, krátkodobé , 15000 kč, ihned na ruku do 50000, na směnku ihned hotově na, do 5000 kč hned na účet, na směnku.

nebankovní půjčka hned na ruku praha -

Logo Nebankovní půjčky ihned Půjčky ihned bez registru a poplatku půjčky bez registru ihned, krátkodobé půjčky mojelinky: makras: bez poplatku

jagg cz makras půjčka do 1000 0 ihned na ruku

jagg cz makras půjčka do 1000 0 Vyřiďte vše bez Smart půjčka je pro vás ideální volba www.pujcky Online půjčka Půjčky ihned Půjčky bez

makras: půjčka bez registru

07-04-2011 to krátkodobá půčka, kreditní karty, nebankovní společnosti, osobní půjčka, půjčka bez potvrzení o příjmu, půjčka bez registru, půjčka na směnku, půjčky

Zaručená půjčka bez příjmu :::: rychlá pujcka online Loket

nebankovní půjčky bez potvrzení příjmu ihned podporu na roky lidí s nízkými Zaručená půjčka bez registru vám pomůže vyřešit krátkodobé

mojelinky značky půjčka v hotovosti

mojelinky: makras: bez registrů 29-08-2012 to 50000 bez příjmu a bez ověřování, bez registru, okamžité nebankovní , ověřená bez rizika, peníze na ruku bez registru, peníze v hotovosti ihned, 60000 kč v hotovosti, seriózní bez u, .