reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčka na nízký příjem

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 87 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Roztříděné a zodpovězené právní dotazy 63 (duben 2016

RODINA-SOCIÁLNÍ - Důchodce nevystačí s důchodem a příspěvkem - na jaké dávky a podporu má nárok? - Důchodce ve hmotné nouzi - na jaké dávky a podporu

Půjčka bez doložení příjmu

✅ Půjčka bez doložení příjmu ✅ Možnost získání i malého obnosu s krátkou dobou splatnosti ✅ Půjčka bez udání účelu ✅ Velmi rychlé posouzení žádosti

PŮJČKY BEZ REGISTRU A BEZ PŘÍJMU Ihned Online

Hledáte půjčku? Získejte půjčku bez registru a bez příjmu za pár minut. Online žádosti o půjčky na jednom místě.

Jsem podnikatel, ale příjem dle DP mám nízký. Má cenu o

Podnikatelé mohou u nás o půjčku žádat i s nulovým (optimalizovaným) daňovým přiznáním. Půjčku pro podnikatele poskytujeme bez dokládání DP a bez registrů! ale „oficiální“ příjem mám dle DP nízký. Má

Okamžitá půjčka |

jsou stěžejní i malé požadavky na potvrzení výše mzdy. Věřitelé většinou nechtějí vidět potvrzení o příjmu a stačí jim jen čestné prohlášení. K vyřízení půjčky obvykle dostačuje i nízké příjmy.

Sociální dávky v nezaměstnanosti : Sociálka 2016

Podpora v nezaměstnanosti. Nárok na podporu v nezaměstnanosti nevzniká automaticky, ale pro získání této sociální dávky musíte splnit několik

Česká spořitelna půjčka na cokoli a bez ručitele - kalkulačka

1. krok. Klikněte na tlačítko "Chem si půjčit". Následně budete přesměrováni na oficiální formulář žádosti o půjčku od společnosti Česká spořitelna.

Nebankovní půjčky online bez potvrzení příjmu a registru

Půjčky bez potvrzení příjmu a bez náhledu do registru dlužníků můžete získat obvykle až do výše 3 000 000 Kč, ve výjimečných případech až do 10 000 000 Kč. Vše závisí na zajištění půjčky – na hodnotě

Půjčky ženám na MD. Půjčka

Vám jinde půjčit pro nízký příjem z rodičovského příspěvku? Obraťte se na nás : 5 000 - 60 000 Kč na cokoliv, schválení do 60 min. , peníze do 24 hodin, bez poplatku předem, bez zástavy, minimum. . .

Gayové a lesby s feministkami pro islám, už jen schází

Nebudu souhlasit, v tomčlánku, na zásadní otázku, kde se v těchto lidech bere ta touha hájit něco práva, chybí ta jednoduchá odpověď, proč takto oni