reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

pujcky do 10 000 tisic

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 88 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Sms půjčka nyní až 10 000 Kč -

půjčku správně vrátit. Pochopte prosím, že k výplatě např. pod deset tisíc korun nelze poskytnou půjčku do výplaty ve výši 10 000 Kč.

- S námi vždy ušetříte!

si můžete půjčit se pohybuje v rozmezí od 1 000 do 10 000 korun. Splatnost je až 30 dní. S možností prodloužení o dalších 30 dní. Cool

>>>CLICK HEREnebankovni pujcky tisic brno Nebankovni

Nebankovni pujcky do 20 tisic brno. Prinasime Vam prehled spolecnosti, 5000 az do 10000 Kc se splatnosti do 30 dni s Prisli jste o zamestnani a jste bez prijmu?

Půjčky a y!!! | né firmy

Půjčky a y!!! Vše co jsem vyzkoušel,tak je jen samý .Ohlásí Vám SMSkou,že jste dostali půjčku a posílají Vám smlouvu ve které jsou poplatky

Bazar knih, učebnic, levné knihy, učebnice

Bazar knih, bazar učebnic, skript, časopisů nabizí knižní tituly různých žánrů (drama, dětské knížky, kuchařky, skripta, knihy pro vysokoškoláky a

půjčka 10000 bez registru solus

půjčka 10000 bez registru solus půjčka 10000 bez registru solus. Rychlá do výplaty ihned online zde Získejte nejschvalovanější půjčku

Přehled seriozních a prověřených poskytovatelů půjček

je první půjčka zdarma a zcela bez jakýchkoliv poplatků. Pokud si půjčíte třeba 8000 Kč na měsíc, vrátíte o měsích přesně 8000 Kč.

Žádost o půjčku do výplaty online

zájem o půjčku na webu Andělská půjčka. V současnosti probíhá sloučení se společností FIP Credit - Půjčka.tv. To znamená, že žádat o

půjčky do 10 000kč - nebankovni-pujcky-do-24-hodin.loan

půjčky do 10 000kč Zaplo poskytuje půjčky do 20 000 Kč. Nicméně Zaplo půjčka pro nové klienty do 8000 Kč je naprosto zdarma. Půjčit si může naprosto

Půjčka do výplaty až 10 tisíc | Ferratum Bank

půjčka před výplatou od Ferratum Bank představuje 500 až 10 tisíc korun na 7 až 45 dní s možností prodloužení splatnosti o 2× 30 dnů.

FAIR CREDIT půjčky | né firmy

FAIR CREDIT půjčky. FAIR CREDIT je běžná firma, která poskytuje půjčky. Jejich obchodní zástupci však nabízejí možnost sjednání a průběh půjčky

Půjčky do 10 000 Kč |

Potřebujete úvěr do 10 000 Kč? K vyřízení soukromé půjčky vám stačí jen občanský průkaz a navíc získáte peníze rychle.

Půjčky inzerce - vložte nabídku nebo poptávku po půjčce

Získat půjčku v rozmezí od 1000 Kč do 500 000 Kč doposud nebylo tak jednoduché jako teď s námi! Poskytujeme rychlé nebankovní půjčky bez registru a

Japonská půjčka - recenze, diskuze, zkušenosti

to nejlepší půjčka. Poprvé jsem si půjčila 10 000,- Kč, vrátile jsem je za asi 14 dní. Podruhé jsem chtěla osm tisíc, odepsali, že

Půjčky od lichváře, lichvářská půjčka ihned

Prosím kdo půjčí nutně. Dobrý den prosím kdo půjčí 30 000 ještě kdyby možno tak dnes nejpozději do zítra a prosím už bez poplatku předem dvakrát

Rychlé půjčky do 10000 Kč online -

Jak to ale vypadá s nabídkou půjček do 10 tisíc doopravdy a lze například získat půjčku 10000 ihned? Nebankovní Aasa půjčka 10.000 K

Hypotéky jsou levné, ceny nemovitostí na to dál reagují

Po ne zrovnaúspěšném červenci a mírně úspěšnějším srpnu přišlo ještě zdárnější září. Do bank přišlo v září o 535 klientů víc

Akutní půjčka na 10.000,-kč - Diskuse -

Akutní půjčka na 10.000,-kč už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.