reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

raiffeisenbank pujcka bez dokladani prijmu

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 74 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Půjčka bez potvrzení doložení příjmu, bez registru

Půjčka bez potvrzení příjmu, bez registru. Půjčky bez potvrzení příjmu jsou vhodné především pro nezaměstnané občany a ženy na mateřské dovolené.

Japonská Půjčka bloguje: července 2015

RPSN na tuzemském trhu. Roční procentní sazba nákladů mikropůjček je v Česku v průměru 2 000 %. Japonská půjčka má RPSN v rozmezí 48–52 % podle výše úvěru. Bez ručitele, bez nutnosti dokládat příjmy.

Wüstenrot příchází s hypotékou bez dokládání příjmů - Hypoindex

Autor: Luboš Svačina | 19.10.2010 02:55 | Kategorie: Hypotéky | 0 komentářů. kteří žádají o hypotéku bez dokládání příjmů z tohoto důvodu musejí počítat s vyššími sazbami (od 7 % p.a.) a vyššími požadavky na zajištění úvěru. Banka

expres půjčka 5000 bez dokládání příjmů sms

o expres půjčka 5000 bez dokládání příjmů sms nebankovního poskytovatele, který svoji činnost zahájil v únoru roce 2012, tehdy ještě pod jménem Euroxan 8. Komerční banka patří k nejoblíbenějším bankám

Raiffeisenbank půjčka – vše o půjčce |

poplatky. V Raiffeisenbank se jim však vyhnete. Sjednání i vedení úvěru je zcela bez poplatků. Zdarma je i předčasné splacení. Ačkoliv si banka své klienty a jejich schopnost splácet prověřuje

Představujeme Vám Raiffeisenbank - Finparáda

1999 – Raiffeisenbank začíná poskytovat hypotéky, časem se dostane mezi jednu ze čtyř nejsilnějších hypotečních bank na trhu. Byla první bankou, která nabídla hypotéku bez doložení příjmu, hypotéku

Tzv. americké hypotéky z trhu vytlačují spotřebitelské

Hypotéku bez dokládání příjmu u Raiffeisenbank lze čerpat jako účelovou, tedy na bydlení, nebo neúčelovou na cokoli. Klient nedokládá příjmy, ale jen uvede prohlášení o příjmech, které banka nijak

Půjčka bez doložení příjmů |

Půjčíme vám 500 – 30 000 Kč. A to bez doložení příjmu, ihned a bez nahlížení do registru. CreditPortal peníze kdykoliv a kdekoliv.

Půjčky bez potvrzení příjmu | Rychlá sms půjčka

Pokud nechcete prokazovat bance nebo finančním společnostem své pravidelné příjmy, půjčky bez potvrzení příjmu je ideální právě pro vás. Tak. Odešlete Vaši žádost o půjčku formou SMS zprávy na číslo 736 30 40 30 ve tvaru:

Raiffeisenbank pujcky - Rychlá půjčka – peníze na účtu do

Raiffeisenbank pujcky - Rychlá půjčka – peníze na účtu do 1 minuty! Raiffeisenbank pujcky - Rychlé

raiffeisenbank studentská půjčka

pujcka online Raiffeisenbank půjčka pro studenty .Půjčka bez potvrzení příjmu ihned .Půjčky v brně .Studentská půjčka česká spořitelna kalkulačka