reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

rychlá půjčka do 30000 kč půjčky poskytnuto cz

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 102 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

soukromá inzerce | PN

ještě dnes rychlou půjčku bez registru od soukromého investora s nízkými splátkami. Ihned. Půjčte si na cokoli 30.000.- až 2.000.000.- Kč. Peníze čerpáte ihned podpisem úvěrové smlouvy. Pro

Srovnání online půjček a rychlé půjčky |

Půjčky od 6000 Kč do 130 000 Kč Miliony zákazníků využilo jejich služby Rychlá půjčka bez ručitele a [..

Půjčka před výplatou 15000 novinka

Bankovní půjčky Diskuze, zkušenosti, ? Katalog • Ověřené nebankovní půjčky Konsolidace půjček Nebankovní půjčky do 160 000 Kč Nebankovní půjčky ihned Půjčky Půjčky se zástavou nemovitosti Rychlé půjčky do 5 000.

Obecná diskuze - Zkušenosti s firmami -

Poradíme Vám, jak vybrat snadno a rychle plastová okna a dveře či kování.. Dobrý den, musíte být velmi opatrní, Done pro seniory požádat o půjčku ve společnosti, která nevíte o, protože budete být podvedeni. Byl

nebankovní půjčky 70000

Půjčka 70000 - Půjčky - sam pucket Půjčka 70000 patří mezi finanční produkty. Půjčku poskytují bankovní a nebankovní společnosti od 500 Kč do 600 000 Kč. Půjčkami můžete financovat cokoliv. Půjčka

Finance, Půjčky, Pojistky inzerce

Nabídka: 100 % půjčka. tu nebyla tak rychlá půjčka, která je vyplacená ihned po schválení. Naší. Rychlé půjčky od 10.000 do 200.000 Kč jsou zde pro OSVČ, zaměstnance, důchodce a rentiéry. Neplatí

Ceník produktů a služeb

• Osobní půjčka univerzální. * Pro Rychlé půjčky poskytnuté v období od 1. 10. 2005 do 31. 1. 2006, od 1. 9. 2008 do 31. 12. 2008 a období od 1. 5. 2009 do 30. 6. 2009 činí výše poplatku 0 Kč.

Platí nižší smluvní

Ustanovení tzv. Husákovy. novely o maximální výši smluvních pokut nedělá rozdíl mezi rezidenčními a firemními zákazníky. V. praxi ale záleží ještě na dalších okolnostech.. Ušetřete s Rychlá půjčka Objednáno Dnes 10:53

Khl_2006_02.indd

do nemocnice, ale není to vůbec ha a vůle k řešení problémů nikdy. potřebě rychlých vyšetření praktic-. v domě č. p. 34, Barborská ul. v Kutné Hoře s pozemky 550.000,- Kč.. ní oznámit úřadu práce nástup do. Půjčky z Fondu bydlení

Duben 2006

byly nutné výdaje více než 1 mld. Kč ročně po dobu 25 let. V současné době může kraj vynaložit na opravu silnic částku 80 mil. Kč za rok. Od roku 2002, kdy kraj převzal silnice od státu, až do roku 2008 bylo a bude do silnic.

PARAMETRY PŮJČKY. Půjčka až 12.000 Kč; Splatnost až 62 dní nebo postupné splácení; Kdykoliv můžete půjčku čerpat znovu; Peníze již během několika

Kronika

rámci investičních výdajů poskytlo město svým občanům půjčky nebo. vstupu do hlavní budovy a oploceni areálu Vojenského muzea na demarkačni linii 100 000 Kč.. stánku se prodávalo rychlé občerstvení (hranolky, hotdogy apod.), ale byl

Obchod a služby - Finanční služby - stránka č. 8, od

Potřebujete ještě dnes rychlou půjčku bez registru od soukromého investora s nízkými splátkami. Ihned. Půjčte si na cokoli 30.000.- až 2.000.000.- Kč. P