reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

sms male půjčky ihned 500 000 kč vysočina kraj

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 83 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

inzerce inzeráty zdarma bez registrace Hromadná

Sháníte rychlou a výhodnou nebankovní půjčku a nechcete se stát obětí níků a jejich nekalostí. Nabízím vám tuto nebankovní půjčku od 50.000 Kč do 4.000.000 Kč s možnou maximální splatností až 240 měsíců. Individuální

rychlá nebankovní půjčka ihned | půjčka do výplaty bez 1 kč

Zajišťujeme poskytování půjček prostřednictvím sms nebo internetu.. bez potvrzení o přijmu Kolik si chcete půjčit?. rychlá online ihned před výplatou od 1000 Kč do 8000 Kč je opravdu nejvýhodnějsí. NabizímeRychlá

Lion Line - Abecední seznam firem -J

J&W TRANS s.r.o. Máchova 615 35709 Habartov Telefon: 724108271 Fax: 352605809 Mezinárodní autocisternová doprava volně ložených tekutých látek jak

Půjčka na směnku - Peníze rychle

Půjčka na směnku -DOPRAVA CZ, spedice a vytěžování, práce v dopravě, pujcky jeste dnes na ucet. malé půjčky do 5000 Kč expres do 24 hodin rereadsqfwa. iRegiony Impuls - regionální zpravodajství z vašeho kraje

Lion Line - Lion Line - Služby finanční - Půjčky

Přáli jste si půjčku? Půjčka od čmf je pro Vás přesně ta pravá. Žádejte. eCredio Vám nabízí malé půjčky do 5.000 Kč. Rychlé řešení nečekané finanční situace. Vyřízení do 24 hodin, vyplacení do 3 dnů.

rychlá pujcka online jablonec malá sms půjčka až

Bleskové půjčky online až 170 000 Kč Rychlá pujcka online jablonec malá sms půjčka až. Kolik chcete půjčit? Na jak dlouho si chcete půjčit?. zlín důchodce zlín důchodce 20000 bez registru ihned v České republice. Sms

Súkromná INZERCIA ZDARMA s fotkou, firemná inzercia za SMS

Súkromná INZERCIA ZDARMA s fotkou, firemná inzercia za SMS. Bezplatná inzercia v SR i ve světě.

Půjčka do deseti o půjčkách |

už je takřka standartem vyřízení půjčky do deseti minut. Oblíbené jsou první půjčky zdarma pro nové zákazníky a tak i v této kategorii můžete vybírat. Půjčku do deseti minut a až do 8 000 Kč bez poplatku nabízí Zaplo. Je

Půjčka na směnku ihned

Půjčky na směnku jsou nejrychlejší hotovostní půjčky bez prokazování příjmů a náhledu do registrů. U půjčky na směnku ihned. Soukromé peníze ihned. Jedinečná soukromá půjčka. Jste. 100.000,-Kč za pouhých 1981,-Kč měsíčně

Média o nás - Asociace pracovních agentur

Hospodářské noviny, 21.květen 2015 Práce přes agentury od ledna zpřísní, úřad trvá na kvótách. •Ministerstvo chce omezit podíl agenturních

Zkušenosti s Reinsurance Company s.r.o.|

má někdo prosím nějakou zkušenost s touto firmou a jejím podnikáním děkuji. Zakoupil jsem si bohužel také přístroj na filtraci vody, následně tato firma si za mě vzala úvěr u firmy Cofidis na 55 tisíc kč.. Od: klementina000

Obchody a služby - Katalóg stránok |

Popis: Firemní eventy, vánoční párty, konference, roadshow, aktivace a sales promo. Od roku 2000 jsme uspořádali přes 1800 eventů pro více než 300 klientů.